Outlander 4. Sezon Ne Zaman Başlayacak? Ne Zaman Çıkıyor?

Lucifer Haziran 4, 2018 803 Kere Okundu

Starz kanalının gözdelerinden olan 1 saatlik ortalama bölümlere sahip Outlander 2014 yılından beri devam eden ve Türkiye’de oldukça fazya kitle edinmiş bir yapıttır. Dizinin 4. sezonuna dair ufak ufak bilgiler gelmeye başladı. Dram, fantastik ve romantizm temalarıyla hazırlanan dizimizin 4. sezonu ne zaman herkes merakla bekliyor. Yazımızı okumaya devam edin 🙂

Çekimlerini dünyanın çok farklı yerlerinde gerçekleştiren dizimizde ilginç ve keyifli bir yapım ortaya çıkarmışlar. IMDb üzerinde 8.5 gibi çok güzel bir puan alan ve tüm zamanların en ilginç kurgusuna sahip yapımlarından olmayı başaran dizimizRonald D. Moore’un senaryoya aldığı ve uluslararası alanda 5 golden globe adaylığı olduğunu göreceksinizç. Bunun dışında 25 ödül kazanan dizimiz için 4. sezonda kollar sıvanmış durumda.

Claire Randall isimli karakterin merkezine odaklanan dizimizde başrol oyuncuları aynı kalacağı belirtilmiş.

Outlander 4. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Outlander 4. sezon starz kanalından tam resmi bir açıklama yapılmasada ekim 2018’de yayınlanacağı konusunda bilgi verildi. Tahminimizde starz kanalı takvimine bakılırsa ekim ortası gibi başlayabilir. Genellikle kanal yayın takvimini pek değiştirmez, neyse odur. Bu sebepten ötürü yeni sezona ait ilk duyuru yapılınca dizininde 2018 ekimde başlayacağını zaten bizlerde tahmin etmiştik.

Yeni sezon başlayana kadar dizinin diğer sezonlarını sitemiz üzerinden keyifle izleyebilirsiniz. Dublaj ve Altyazı seçenekleriyle bölümler sizlerle. Diziye ait bir haber olduğunda sizler için buradan başlığı güncelleyeceğiz.

Yorum Yaz

İsim *
Görünen Ad Ekle
E-posta *
E-posta adresiniz yayımlanmayacak
Website