Lucifer 4. Sezon Netflix’te!

Lucifer Haziran 17, 2018 388 Kere Okundu

Lucifer 4. Sezon Netflix

Sevgili Lucifer izleyenleri için çok güzel bir haberimiz var. DC’nin çizgi romanlarından uyarlanan ve 3 sezondur ekranlarda olan, bizimde dahil çoğu insanın beğenisini kazanan dizimiz Fox tarafından 3. sezondan sonra iptal edilmişti. 4. Sezon onayını alamayan dizi hayranlarını oldukça üzdü. Ama insanların tepkilerinden yola çıkan ve oluşturulan kampanyalardan anlaşılacağı üzere ilk olarak Amazon atak yapar diye beklenirken Netflix lucifer 4. sezona onayını verdi.

Fox ciddi bir temizlik yapma kararı alıp tüm dizileri neredeyse iptal etmişti. Sadece gotham dizisine 5. sezon onayı verilip hikayeyi bitirme şansı tanındı. İptal kararları oldukça tepki çekmişti ve NBC brooklyn nine-nine dizisini netflix’te lucifer’ıda kadrosuna kattı. Netflix her geçen gün dahada büyüyor ve gerçekten durudurlması imkansız bir hale gelmiş durumda. Bu yükseliş elbette dizi film severler için biçilmiş kaftan.

Uzun süredir amacını sürdüren kampanya sonucuna ulaştı. Netflix 4. sezon yayın tarihi için net birşey söylemese de ilerleyen günlerde 4. sezon yayın tarihi ve oyuncu kadrosuyla ilgili yapılacaka açıklamaları dört gözle bekliyor olacaz. Bu konu üzerinden sizlere detaylı güncellemeleri paylaşacağız.

Yorum Yaz

İsim *
Görünen Ad Ekle
E-posta *
E-posta adresiniz yayımlanmayacak
Website