Mom

Mom

Sep. 23, 2013
Oyunuz: 0
10 1 Oyla

Senarist

Oyuncular

Anna Faris isChristy Jolene Plunkett
Christy Jolene Plunkett
Allison Janney isBonnie Plunkett
Bonnie Plunkett
Sadie Calvano isViolet Plunkett
Violet Plunkett
Beth Hall isWendy Harris
Wendy Harris

Fragman Videosu

Açıklama

Mom Türkçe Altyazılı izle

Komedi, dram ve bir o kadar da romans temalı bir dizi izlemek ister misiniz? O halde, sizleri Mom ile tanıştıralım. IMDB üzerinde 7,1 puan ile oldukça başarılı bir dizi halini alan ve zamanla, özellikle ilk sezonundan sonra daha kaliteli bir yapıt olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Mom; günümüzde Two and Half Men’in yaratıcısı olan ve bu diziyle muhteşem ödüllerin sahibi olmuş Chuck Lorre’un yaratıcılığı ile kurgulandı. 2013 Yılından bu yana, kesintisiz olarak yayınlanan dizi Anna Faris, Allison Janney, Mimi Kennedy gibi oyunculara sahip. Bir Golden Globe adaylığı bulunan dizide aynı zamanda uluslararası çapta pek çok ödüle de adaylık gösterildi ancak maalesef dizi bugüne dek herhangi bir ödülün sahibi olamadı.

Dizi, geçmiş yaşamında özellikle ilişkileri, dostlukları ve arkadaşlıkları minvalinde pek çok hata yapmış ve bunların farkına varan bir annenin yaşamına odaklanıyor. Christy ve Bonnie karakterlerine odaklanılan dizide; anne Christy’nin bu hatalardan arınmak için yapacağı pek çok şey var ancak bunlarla uğraşıp, çocuklarını parlak bir geleceğe taşımak için yapamayacağı herhangi bir şey yok. Eski yaşamından tamamıyla kopmak isteyen, vefakar bir anne olan Christy’nin sevgi dolu ve güldürü niteliği bol hikayesinden şüphesiz her insan ders alabilir.

Siz de, hem komedi, güldürü niteliği bol, hem de içinizi ısıtacak bir dizi arıyorsanız; Mom ile buna kesinlikle erişebilirsiniz.

Mom
Mom
Mom
Mom
Mom
Mom
Mom
Mom
Mom
Orijinal İsmi Mom
İlk Yayın Tarihi Sep. 23, 2013
Son yayın tarihi Nov. 08, 2018
Sezonlar 6
Bölümler 117
Durumu Returning Series

Sezonlar ve Bölümler

Benzer Başlıkları

Yorum Yaz

İsim *
Görünen Ad Ekle
E-posta *
E-posta adresiniz yayımlanmayacak
Website