Channel Zero Türkçe Dublaj

Channel Zero Türkçe Dublaj

Oct. 11, 2016
Oyunuz: 0
10 2

Senarist

Nick Antosca
Senarist

Oyuncular

Olivia Luccardi isAlice Woods
Alice Woods
Holland Roden isZoe Woods
Zoe Woods
Rutger Hauer isJoseph Peach
Joseph Peach
Krisha Fairchild isLouise Lispector
Louise Lispector
Brandon Scott isLuke Vanczyk
Luke Vanczyk

Fragman Videosu

Açıklama

Channel Zero Türkçe Dublaj izle

Her bölümde bambaşka heyecanların olduğu, Black Mirror tadında bir dizi mi arıyorsunuz? O halde Channel Zero, tam da size göre bir dizi. 2016 Yılında başlatılan ve devam eden dizinin uluslararası alanda 6 farklı ödüle adaylığı bulunuyor.

Bir karakterimizin çocukluk yaşından itibaren bir televizyon kanalına bağımlı olması ile başlayacak Channel Zero, çocukluğunda izlediği bu programların ölümcül olaylarla ilişkilendirilmesi ile devam ediyor.

Diziflix, iyi seyirler diler!

Channel Zero Türkçe Dublaj
Channel Zero Türkçe Dublaj
Channel Zero Türkçe Dublaj
Channel Zero Türkçe Dublaj
Channel Zero Türkçe Dublaj
Channel Zero Türkçe Dublaj
Channel Zero Türkçe Dublaj
Orijinal İsmi Channel Zero
İlk Yayın Tarihi Oct. 11, 2016
Son yayın tarihi Mar. 14, 2018
Sezonlar 4
Bölümler 18
Durumu Returning Series

Sezonlar ve Bölümler

3 Sezon 3 Feb. 07, 2018
4 Sezon 4
Fatal error: Uncaught exception 'Exception' with message 'DateTime::__construct(): Failed to parse time string (--) at position 0 (-): Unexpected character' in /home/diziflix/public_html/wp-content/themes/flix/inc/parts/single/listas/se_ep.php:31 Stack trace: #0 /home/diziflix/public_html/wp-content/themes/flix/inc/parts/single/listas/se_ep.php(31): DateTime->__construct('--') #1 /home/diziflix/public_html/wp-includes/template.php(690): require('/home/diziflix/...') #2 /home/diziflix/public_html/wp-includes/template.php(647): load_template('/home/diziflix/...', false) #3 /home/diziflix/public_html/wp-includes/general-template.php(155): locate_template(Array, true, false) #4 /home/diziflix/public_html/wp-content/themes/flix/inc/parts/single/series.php(162): get_template_part('inc/parts/singl...') #5 /home/diziflix/public_html/wp-includes/template.php(690): require('/home/diziflix/...') #6 /home/diziflix/public_html/wp-includes/template.php(647): load_template('/home/diziflix/...', false) #7 /home/diziflix/public_html/wp-in in /home/diziflix/public_html/wp-content/themes/flix/inc/parts/single/listas/se_ep.php on line 31